Zmiany, zmiany, zmiany ! Rok 2015 rokiem zmian.


Nadchodzi nowy sezon ślubny i zmiany na lepsze 🙂 Czeka Nas szkolenie z obróbki zdjęć u jednej z najlepszych par fotografów w Polsce, wzbogacenie oferty o drugiego fotografa, dodatkowe upominki dla Pary Młodej i prawdopodobnie kupno jeszcze lepszego aparatu 🙂 W planach jest też zmiana starej już strony internetowej ale wymaga to trochę czasu na wybór najlepszego projektu i wykonanie.

Pierwszym etapem zmian jest PENDRIVE.

Przeglądanie zdjęć ślubnych z Waszego wesela może być dużo łatwiejsze i wygodniejsze! Oprócz standardowych płyt DVD ze zdjęciami Nasza oferta jest poszerzona o pendrive w pudełku indywidualnie dopasowanym dla każdej z par. Okładka umożliwia umieszczenie dowolnej grafiki na opakowaniu – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, dzięki czemu produkt staje się niepowtarzalny i wyjątkowy.

Od tej pory zdjęcia będziecie mogli pokazać niemal wszystkim! Wystarczy podłączyć pendrive pod laptopa, notebooka a nawet do telewizora z USB. Nie trzeba zmieniać płyt lub zastanawiać się czy nie będzie problemu z odczytaniem płyty i obejrzeniem zdjęć.

Dodatkową zaletą jest możliwość naniesienia graweru na samym nośniku.

W oczekiwaniu na kolejne wpisy ze zmianami przedstawiamy przykładowe zdjęcia pendrive’a 🙂

pendrive-z-okladka

10641181_855432581135116_4749910368380812391_napendrive_z_opakowaniem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s